ოპტიკურ-ბოჭკოვანი ქსელები > მედია კონვერტორები
ფასდაკლება

გარე გამოყენების მედია კონვერტორი

მოდელი: RBFTC11
კოდი: #00395
მწარმოებელი: MikroTik
77.66 ₾
დამატება
დარჩენილია
6 ცალი
გარანტია: 12 თვე
პროდუქციის აღწერა
დოკუმენტაცია

ბაზარზე წარმოდგენილი სხვა მედია კონვერტორებისგან განსხვავებით, RBFTC11-ს გააჩნია გარე გამოყენების წყალგაუმტარი კორპუსი, ყინვაში -40 გრადუს ტემპერატურამდე მუშაობის უნარი და PoE-თი კვების მხარდაჭერა.

ამგვარად RBFTC11 არის ოპტიმალური გადაწყვეტა ნებისმიერ ამინდში, შენობის გარეთ გამოყენებისთვის.

RBFTC11-ს გააჩნია ერთი 10/100/1000M ეზერნეტ პორტი 12-57V PoE მხარდაჭერით და ერთი SFP პორტი 1.25 გბტ მოდულის ჩაყენებისთვის  (SFP მოდული არ შედის კომპლექტაციაში).


მედია კონვერტორები

ქსელის პორტი
1 x 10/100/1000M
1 x 10/100/1000M
1 x 10/100/1000M
1 x 10/100/1000M
1 x 10/100M
1 x 10/100M
SFP პორტი
+
+
-
-
-
-
SFP მოდული
-
-
20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm;
20კმ, SC, Simplex, SM 1550/1310 nm;
20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm;
20კმ, SC, Simplex, SM 1550/1310 nm;
PoE
+
-
-
-
-
-
წყალგაუმტარი კორპუსი
+
-
-
-
-
-
სამუშაო ტემპერატურა
-40 +70℃
0 +60℃
0 +60℃
0 +60℃
0 +60℃
0 +60℃
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricUNIVIEWLeochZTTDRAKAEtk kabloNEXMirsanSynologyGrandwayWINTOP
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო