ქართული / ENGLISH
Grandway
F2H-FPX-P10-XX-48
F2H-FPX-P10-XX-48
ფასი
₾ 239.25
F2H-FPX-P8-XX-24
F2H-FPX-P8-XX-24
ფასი
₾ 151.80
Drop Cable Type Fiber Optic Splice
F2H-JCD-16-I4
ფასი
₾ 288.75
დროფ კაბელის საფცქვნელი
GW-119-Drop-Cable-Stripper
ფასი
₾ 41.25
GW-800A Fiber Cleaver
GW-800A
ფასი
₾ 462.00
FC/UPC-LC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-FU-LU
ფასი
₾ 88.00
SC/UPC-SC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-SU-SU
ფასი
₾ 0.96
Max 30dB, FC to FC variable mechanical attenuator
GW-Attenuator-FC-FC-30dB-VAR
ფასი
₾ 77.00
10dB, LC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-LU-LU-10dB-FIX
ფასი
₾ 25.30
10dB, SC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC/UPC-10dB-FIX
ფასი
₾ 25.30
5dB, SC to SC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC-SC-5dB-FIX
ფასი
₾ 6.05
SC/UPC-SC/UPC single mode 4 cores bunch type patchcord
GW-BunchPatchcord-SU-SU-SM-X4-2M
ფასი
₾ 33.00
Alcohol Dispenser, 200ml
GW-Dispenser-200ml
ფასი
₾ 13.75
Optical Laser Source, 1310/1490/1550 nm
GW-FHS2T01
ფასი
₾ 726.00
GW-Holder2x3
GW-Holder2x3
ფასი
₾ 137.50
დურალის საკიდი
GW-Mounting Bracket
ფასი
₾ 6.33
GW-N001068 Fiber Cleaver Blade
GW-N001068
ფასი
₾ 110.00
Tone Generator
GW-OFS-1
ფასი
₾ 2392.50
Launch cable withc adaptors and patchcords
GW-OTRD-Launch-cable
ფასი
₾ 712.25
FC/UPC - LC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-LU-SM-SI-3mm-2M
ფასი
₾ 8.94
FC/UPC- SC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-SU-SM-SI-3mm-2M
ფასი
₾ 6.05
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 10m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-10M
ფასი
₾ 17.88
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-1M
ფასი
₾ 12.93
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-2M
ფასი
₾ 13.48
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M
ფასი
₾ 15.13
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-DU-3mm-1M
ფასი
₾ 13.20
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-1M
ფასი
₾ 5.50
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-5M
ფასი
₾ 7.15
LC/UPC Single-mode Simplex Pigtail 0.9mm 1m
GW-Pigtail-LU-SM-SI-0.9mm-1M
ფასი
₾ 3.30
ოპტიკური სპლიტერი 1x4 SC
GW-Splitter-1x4-SC-UPC-Ins
ფასი
₾ 21.18
ოპტიკური სპლიტერი 1x8 SC
GW-Splitter-1x8-SC-UPC-Ins
ფასი
₾ 30.80
GW-Splitter-Box-16B-PL
GW-Splitter-Box-16B-PL
ფასი
₾ 77.28
Blade of strapping striper
GW-Strapping-Striper-Blade
ფასი
₾ 55.00
Mini Visual Laser Source, 1mW
GW-VLS-8-01
ფასი
₾ 68.75
Mini Visual Laser Source, 30mW
GW-VLS-8-30
ფასი
₾ 121.00
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEW
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო