ქართული / ENGLISH
ფასდაკლებული
ყველას ნახვა
Yealink VP530
ფასდაკლება
Yealink VP530
VP530
საცალო ფასი
₾ 1147.50
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
FHO5000-T40F-TS
საცალო ფასი
₾ 11007.50
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
FHO5000-D43-TS
საცალო ფასი
₾ 8705.00
ახალი პროდუქტები
ყველას ნახვა
2 SFP + 8GE POE af/at და 24V არამართვადი სვიჩი
ახალი
2 SFP + 8GE POE af/at და 24V არამართვადი სვიჩი
WI-PS310GF-Alien
საცალო ფასი
₾ 301.00
24GE+2SFP არამართვადი სვიჩი
ახალი
24GE+2SFP არამართვადი სვიჩი
WI-SG124F
საცალო ფასი
₾ 231.75
NAS სერვერი RS2416+
ახალი
NAS სერვერი RS2416+
RS2416+
საცალო ფასი
₾ 6962.50
რეკომენდებული
ყველას ნახვა
cAP lite
რეკომენდებული
cAP lite
RBcAPL-2nD
საცალო ფასი
₾ 87.50
CAT6 UTP PATCH PANEL
რეკომენდებული
CAT6 UTP PATCH PANEL
PP-CAT6-UTP-24
საცალო ფასი
₾ 46.00
UniFi VoIP Phone
რეკომენდებული
UniFi VoIP Phone
UVP
საცალო ფასი
₾ 475.00
WI-TEKUbiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynology
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო