ქართული / ENGLISH
ფასდაკლებული
ყველას ნახვა
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
FHO5000-D43-TS
საცალო ფასი
₾ 8705.00
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
FHO5000-T40F-TS
საცალო ფასი
₾ 11007.50
Yealink VP530
ფასდაკლება
Yealink VP530
VP530
საცალო ფასი
₾ 1147.50
ახალი პროდუქტები
ყველას ნახვა
KS-AiO800
ახალი
KS-AiO800
KS-AiO800
საცალო ფასი
₾ 195.00
ოპტიკური როუტერი/სვიჩი 16 SFP+ პორტებით
ახალი
ოპტიკური როუტერი/სვიჩი 16 SFP+ პორტებით
CRS317-1G-16S+RM
საცალო ფასი
₾ 1225.00
8GE პორტიანი არამართვადი სვიჩი
ახალი
8GE პორტიანი არამართვადი სვიჩი
WI-SG108
საცალო ფასი
₾ 58.50
რეკომენდებული
ყველას ნახვა
cAP lite
რეკომენდებული
cAP lite
RBcAPL-2nD
საცალო ფასი
₾ 87.50
800VA/480W Line Interactive UPS
რეკომენდებული
800VA/480W Line Interactive UPS
KS-UA800
საცალო ფასი
₾ 132.50
22U DYNAmic Basic სერიის საკომუნიკაციო კარადა (რეკი) 600x600 მმ
რეკომენდებული
22U DYNAmic Basic სერიის საკომუნიკაციო კარადა (რეკი) 600x600 მმ
LN-DB22U6060-BL-111-F
საცალო ფასი
₾ 700.00
WI-TEKUbiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynology
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო