ოპტიკურ-ბოჭკოვანი ქსელები > მედია კონვერტორები
10/100M 1310/1550nm WDM BiDi SM 20Km SC
მოდელი: WT-8110SB-11-20A
კოდი: #00734
მწარმოებელი: WINTOP
56.32 ₾
დამატება
მარაგშია
გარანტია: 12 თვე
პროდუქციის აღწერა
დოკუმენტაცია

 

ეს მოდელი მედიაკონვერტორი არის ოპტიმალური გადაწყვეტა იმ შემთხვევაში როდესაც არ გჭირდებათ 100 მეგაბიტზე  მეტი გამტარუნარიანობა.

ტექნიკური მახასიათებლები

მოდელი

RBFTC11
ქსელის პორტი 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100M 1 x 10/100M
SFP პორტი
X X X X
SFP მოდული
X X 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm;
PoE 12-57V
802.3af/passive PoE
X X X X X
LFP ფუნქციის მხარდაჭრა
X
წყალგაუმტარი კორპუსი X X X X X
სამუშაო ტემპერატურა -40 +70℃ 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEWDRAKA
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო