ოპტიკურ-ბოჭკოვანი ქსელები > ოპტიკური პაჩკორდები
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 10m
მოდელი: GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-10M
მწარმოებელი: Grandway
17.55 ₾
დამატება
მარაგშია
პროდუქციის აღწერა

კონექტორის ტიპი: LC / LC
გაპრიალების ტიპი: UPC / UPC
ოპტიკური ბოჭკო: G657A
ბოჭკოს ტიპი: Single mode
გარსის დიამეტრი (მმ):3
ბოჭკოს სიგრძე (მ): 10 მ
დუპლექსი

Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEW
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო