ქართული / ENGLISH
ოპტიკურ-ბოჭკოვანი ქსელები > ოპტიკური პაჩკორდები
SC/UPC-SC/UPC single mode 4 cores bunch type patchcord
მოდელი: GW-BunchPatchcord-SU-SU-SM-X4-2M
მწარმოებელი: Grandway
ფასი
₾ 32.64

პროდუქციის აღწერა
წვერების რაოდენობა: 4
კონექტორის ტიპი: SC
გაპრიალების ტიპი: UPC
ბოჭკოს ტიპი: Single mode
ბოჭკოს დანაკარგი (dB): <0.2
კონექტორის დანაკარგი (dB): <0.4
კონექტორის ანარეკლის დანაკარგი (dB): UPC≥55
სამუშაო ტემპერატურა (℃): -20 ~ +80℃
შენახვის ტემპერატურა (℃): -20 ~ +80℃
სამუშაო ტენიანობა (℃): <90%RH
გარსის დიამეტრი (მმ):3
გარსის ფერი: ყვითელი
კონექტორის სიგრძე (მმ): 50
ბოჭკოს სიგრძე (მ): 2 მ
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEW
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო