ქართული / ENGLISH
ZTT
ოპტიკური სპლიტერი 1x16 SC
Splitter-1x16-SC-UPC-Ins
ფასი
₾ 59.40
Fast-Connector - SC/UPC
ZT-FC-SC-UPC
ფასი
₾ 3.70
Splitter-Box-16
Splitter-Box-16
ფასი
₾ 69.12
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
ფასი
₾ 3.78
GLK12-H-48D Joint Closure for optical cable
GLK12-H-48D
ფასი
₾ 186.30
Drop cable joint closure
Joint Box-4D
ფასი
₾ 108.00
დროფ კაბელი G652D შავი
OFC-1G.652D- drop cable-LSZH-400N
ფასი
₾ 0.19
დროფ კაბელი G652D შავი - 2კმ
OFC-1G.652D- drop cable-LSZH-400N-2000M
ფასი
₾ 378.00
1 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-1G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
ფასი
₾ 286.20
დროფ კაბელი 657A2 თეთრი 1კმ
OFC-1G.657A2-drop cable-LSZH white-1km
ფასი
₾ 194.40
2 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-2G.657A1-FDC-S3-LSZH-1000M
ფასი
₾ 318.60
4 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-4G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
ფასი
₾ 472.50
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
ფასი
₾ 5.67
SC/UPC SM Simplex Pigtail 0.9mm 1m
Pigtail SC-UPC-G657A1-1m
ფასი
₾ 2.84
Splicing Protective Box, Round
SPB-RO
ფასი
₾ 0.86
Access Terminal Box
ZT-Faceplate
ფასი
₾ 5.67
2F Fiber Termination Box
ZT-GFS-2A
ფასი
₾ 20.25
4F Fiber Termination Box
ZT-GFS-4A
ფასი
₾ 25.65
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEW
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო