ქართული / ENGLISH
ZTT
LC Duplex Adapter
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
ფასი
₾ 3.67
24/48 Optical distribution & splitting box
24/48 Optical distribution & splitting box
GF01-BJ12L/24L
ფასი
₾ 864.60
48/96 Optical distribution & splitting box
48/96 Optical distribution & splitting box
GF01-BJ12LF/24LF/36LF/48LF
ფასი
₾ 1244.50
GLK11 Joint Closure for optical cable
GLK11 Joint Closure for optical cable
GLK11-4D
ფასი
₾ 128.38
GLK12-H-48D Joint Closure for optical cable
GLK12-H-48D Joint Closure for optical cable
GLK12-H-48D
ფასი
₾ 180.78
Drop cable joint closure
Drop cable joint closure
Joint Box-4D
ფასი
₾ 104.80
დროფ კაბელი G652D შავი
დროფ კაბელი G652D შავი
OFC-1G.652D- drop cable-LSZH-400N
ფასი
₾ 0.18
დროფ კაბელი G652D შავი - 2კმ
დროფ კაბელი G652D შავი - 2კმ
OFC-1G.652D- drop cable-LSZH-400N-2000M
ფასი
₾ 366.80
1 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
1 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-1G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
ფასი
₾ 277.72
დროფ კაბელი 657A2 თეთრი 2კმ
დროფ კაბელი 657A2 თეთრი 2კმ
OFC-1G.657A2-drop cable-LSZH white-2km
ფასი
₾ 377.28
2 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
2 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-2G.657A1-FDC-S3-LSZH-1000M
ფასი
₾ 309.16
4 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
4 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-4G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
ფასი
₾ 458.50
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
ფასი
₾ 5.50
Pigtail LC/UPC-G657A1 0.9mm 1m PVC Yellow
Pigtail LC/UPC-G657A1 0.9mm 1m PVC Yellow
Pigtail LC-UPC-G657A1-1m
ფასი
₾ 2.36
SC/UPC SM Simplex Pigtail 0.9mm 1m
SC/UPC SM Simplex Pigtail 0.9mm 1m
Pigtail SC-UPC-G657A1-1m
ფასი
₾ 2.75
Splicing Protective Box, Round
Splicing Protective Box, Round
SPB-RO
ფასი
₾ 0.84
ოპტიკური სპლიტერი 1x16 SC
ოპტიკური სპლიტერი 1x16 SC
Splitter-1x16-SC-UPC-Ins
ფასი
₾ 99.56
Access Terminal Box
Access Terminal Box
ZT-Faceplate
ფასი
₾ 5.50
Fast-Connector - SC/UPC
Fast-Connector - SC/UPC
ZT-FC-SC-UPC
ფასი
₾ 4.72
2F Fiber Termination Box
2F Fiber Termination Box
ZT-GFS-2A
ფასი
₾ 19.65
4F Fiber Termination Box
4F Fiber Termination Box
ZT-GFS-4A
ფასი
₾ 24.89
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEW
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო