ქართული / ENGLISH
Intellcom Group
SC LC-DU ადაპტერების ჩარჩო
SC LC-DU ადაპტერების ჩარჩო
IG-Adapter-frame
საცალო ფასი
₾ 20.00
ლენტის დამჭერი ბალთა SAE 304 - 10.0X1.2მმ
ლენტის დამჭერი ბალთა SAE 304 - 10.0X1.2მმ
IG-Buckles-SAE304-10x1.2
საცალო ფასი
₾ 0.28
ლენტის დამჭერი ბალთა SAE 304 - 20.0X1.5მმ
ლენტის დამჭერი ბალთა SAE 304 - 20.0X1.5მმ
IG-Buckles-SAE304-20x1.5
საცალო ფასი
₾ 0.38
კაბელის დასახვევი კოჭი 75x50 სმ
კაბელის დასახვევი კოჭი 75x50 სმ
IG-Drum75
საცალო ფასი
₾ 75.00
EPON ONU Rouret 1G Port
EPON ONU Rouret 1G Port
IG-EPONU-1GR
საცალო ფასი
₾ 55.25
Fig-8 კაბელის დამჭერი სამაგრი
Fig-8 კაბელის დამჭერი სამაგრი
IG-F8C-1
საცალო ფასი
₾ 1.75
WI-TEKUbiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynology
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო